Contact

Kortmann Art Packers & Shippers

Bijlmermeerstraat 2

2131 HG Hoofddorp

The Netherlands

 

Tel: +31 (0) 20 5025500

Fax: +31 (0) 20 5025501

e-mail: info@kortmann.nl

Algemeen directeur

Jan Kortmann  | j.kortmann@kortmann.nl

 

 

Financieel directeur

Frans Kortmann  |  f.kortmann@kortmann.nl

 

 

Manager Museum and Gallery Department

René Italiaander  |  r.italiaander@kortmann.nl

 

 

Museum Logistics Department

 

Manager Museum Logistics

Constance van Beurden-Zaal  |  c.vanbeurden@kortmann.nl

 

Project Managers

Eric Savelberg  |  e.savelberg@kortmann.nl

 

Arthur Westerhof  |  a.westerhof@kortmann.nl

 

Birgitte Verheul  |  b.verheul@kortmann.nl

 

Pauline van der Velde  | p.vandervelde@kortmann.nl

 

Marjolein Prinse  |  m.prinse@kortmann.nl

 

Niels van den Akker  |  n.vandenakker@kortmann.nl

 

 

Manager Gallery Logistics

 

Mike Wegman  |  m.wegman@kortmann.nl

 

 

Gallery / Commercial Department

 

Project Managers

Reslyn Pecht  |  r.pecht@kortmann.nl

 

Anouk van Berkel  |  a.vanberkel@kortmann.nl

 

Loes van de Grootevheen  |  l.vandegrootevheen@kortmann.nl

Download hier de routebeschrijving

Meer informatie?

Wilt u meer informatie over Kortmann? Vul dan hieronder uw gegevens in.

Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Formulier verzenden...

Er is een fout opgetreden tijdens het verzenden.

Formulier ontvangen