Contact
Kortmann Art Packers & Shippers
Bijlmermeerstraat 2
2131 HG Hoofddorp
The Netherlands

Tel: +31 (0) 20 5025500
E-mail: info@kortmann.nl

Algemeen directeur
Jan Kortmann | j.kortmann@kortmann.nl

Financieel directeur
Frans Kortmann | f.kortmann@kortmann.nl

Manager Museum en Galerie Afdeling
René Italiaander | r.italiaander@kortmann.nl

Museum Afdeling
Manager Museum Logistiek
Constance van Beurden-Zaal | c.vanbeurden@kortmann.nl

Projectcoordinaotoren
Eric Savelberg | e.savelberg@kortmann.nl
Birgitte Verheul | b.verheul@kortmann.nl
Pauline van der Velde | p.vandervelde@kortmann.nl
Niels van den Akker | n.vandenakker@kortmann.nl
Jantien Slettenhaar | j.slettenhaar@kortmann.nl

Galerie / Commerciele Afdeling
Manager Galerie Logistiek
Mike Wegman | m.wegman@kortmann.nl

Projectcoordinatoren
Reslyn Pecht | r.pecht@kortmann.nl
Marguerite van Poll | m.vanpoll@kortmann.nl
Loes van de Grootevheen | l.vandegrootevheen@kortmann.nl

Stel hier uw vraag.

Wilt u meer weten over onze diensten of heeft u advies nodig? Vul dan hieronder uw gegevens in. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

    Dhr.Mevr.